preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
GLOBE

      

Raspored zvona

                                                                                                                                                               

SAT  VRIJEME
1. 8.00 - 8.40
2. 8.45 - 9.25
3. 9.35 - 10.15
4. 10.25- 11.05
5. 11.10 - 11.50
6. 11.55 - 12.35
7. 12.40 - 13.20
8./0.  13.25 - 13.55
1.  14.00 - 14.40
2. 14.45 - 15.25
3. 15.35 - 16.15
4. 16.25 - 17.05
5. 17.10 - 17.50
6. 17.55 - 18.35

 

 

 

 

 Šk. god. 2020./2021.

Ravnateljica i stručna služba

Ravnateljica

Antonija Mastelić Milanović

Pedagoginja

Judita Mužek

Defektologinja – socijalna pedagoginja

Dijana Grginčić

Defektologinja

Gabrijela Fabijanić

Knjižničarka

Darinka Vučković

 

Učitelji razredne nastave

 

UČITELJ

MATIČNA ŠKOLA/PODRUČNA ŠKOLA

1.

IVANA BENČAK

PŠ Donje Mekušje/Razredna nastava

2. MIRTA BESEDNIK TALAJIĆ

MŠ/Razredna nastava - produženi boravak

3.

IVONA BOSILJEVAC

MŠ/Razredna nastava

4.

ZORICA DEDIĆ

MŠ/Razredna nastava

5.

IRENA GAŽAN

MŠ/Razredna nastava

6.

VESNA JAKIN

MŠ/Razredna nastava

7.

DANIJELA JURAC

PŠ Hrnetić/Razredna nastava

8.

ANDREJA JURAJEVČIĆ

PŠ Hrnetić/Razredna nastava

9.

MARTINA MIKŠIĆ

MŠ/Razredna nastava

10.

MIRJANA OGOREC

MŠ/Razredna nastava

11.

DANKO PAVLAČIĆ

MŠ/Razredna nastava

12.

SANJA PERIS

PŠ Donje Mekušje/Razredna nastava

13.

MAJA NOVOSEL

MŠ/Razredna nastava - produženi boravak

14.

SNJEŽANA PUŠKARIĆ

MŠ/Razredna nastava

15. DIANA SILA

                       MŠ/Razredna nastava

 

Učitelji predmetne nastave

 

UČITELJ

PREDMET

1.

IVANA KOVAČEVIĆ OPAČIĆ

Hrvatski jezik

2.

MARTINA ZORAJA

3.

MARIJANA ŽUNAC RIBIČIĆ

4.

PETRA JURAIĆ PAVLAČIĆ

Likovna kultura

5.

IVANA KLOBUČAR

Glazbena kultura

6.

VESNA KRIZMANIĆ

Engleski jezik

7.

JELICA MRZLJAK

8.

DIJANA VRATARIĆ

9.

MARGARETA KUKA

Matematika

10.

IVANA ROKSANDIĆ

11.

KATA VLADIĆ

12.

ANDREJA GAŠPAROVIĆ

Priroda/Biologija

13.

ANKICA VESELJIĆ

Kemija/Tehnička kultura

14.

ANA GRAŠA

Fizika/Matematika

15.

MARIJA CRNJAC JOVIĆ

Povijest

16.

SNJEŽANA MIROSLAVIĆ

Geografija

17.

PREDRAG NOVKOVIĆ - MIHALIĆ

Tehnička kultura

18.

ZORAN GLEDIĆ

Tjelesna i zdravstvena kultura

19.

IGOR PRUGINIĆ

(zamjena ZDRAVKO VRĐUKA)

20.

MATEJA JAKIN

Vjeronauk

21.

ŽELJKA MILOŠIĆ

(zamjena ANTONIJA VITKOVIĆ)

22.

ANA VIDOVIĆ

23.

DANIJELA KIKIĆ DAKIĆ

Njemački jezik

24.

DRAGANA ŠKRTIĆ

Informatika

25.

BRANKA TURKALJ

 
 
Administrativno i tehničko osoblje 
 

Tajnica

Marina Kovačević

Računovotkinja

Dragica Bekić

Tehničko osoblje

Kuhinja: Slavica Bačić, Milica Čobanov, Đurđica Peretić

Spremačice: Slavica Kalčić, Ljiljana Krupa, Željka Magličić, Ana Petrović, Draga Skukan, Đurđica Šimatić

Domari: Branko Piljuga, Slavo Šimatić - domar - ložač

 
Dokumenti

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Prognoza vremena


Oglasna ploča

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 8. 2018.

Ukupno: 86755

Korisni linkovi
SVE ZA ŠKOLU
 • CARNet
 • Zbornica
 • Učitelji
 • AZOO
 • MZOS
 • EMA
 • učenici.com

GLOBE
 • GLOBE BLOG

INFORMATIČKI ČASOPISI
 • VIDI
 • BUG


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju