Domaćini Županijskog natjecanja iz matematike

U ponedjeljak, 26. veljače, OŠ Banija bila je domaćin županijske razine natjecanja iz matematike.

Nakon održane školske razine natjecanja iz matematike, na županijsku razinu pozvano je 55 učenika od 4. do 8. razreda i 36 mentora iz 17 osnovnih škola Karlovačke županije.

Županijsko povjerenstvo činile su Antonija Mastelić Milanović, Ana Graša, Ivana Roksandić, Anja Vignjević i Kata Vladić iz OŠ Banija, Ivana Benković Blauhorn iz OŠ Dubovac, Antonija Capan iz OŠ Grabrik, Vesna Malatestinić iz OŠ Žakanje, Anita Tuškan iz OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj, Ivana Tuškan Mihalić iz OŠ Barilović te Biljana Stipetić iz Prve osnovne škole Ogulin.

Nakon okupljanja sudionika, kratkog programa dobrodošlice, učenici i dežurni učitelji uputili su se u učionice. Slijedilo je dvosatno pisanje testova. Poslije ručka, komisije su prionule poslu i ispravljanju testova. Za to vrijeme učenici su bili u posjetu Kino Edisonu, obišli kino i pogledali dokumentarni film o Nikoli Tesli. Po povratku, slijedila je objava privremenih rezultata, vrijeme za eventualne žalbe i na kraju objava konačnih rezultata i podjela priznanja i nagrada učenicima koji su zauzeli jedno od prva tri mjesta.

Čestitke svim natjecateljima i mentorima, a osobito najuspješnijima.

Veliko hvala i školskom organizacijskom timu koji je i ovaj puta pokazao složnost i predstavio se izvrsnim organizacijskim sposobnostima za što smo dobili i pohvalu na Županijskom stručnom vijeću učitelja matematike Karlovačke županije.

Matematika_-_konacni_poredak.pdf (121.28 KB)

objavio: Antonija Mastelić Milanović   datum: 29. 2. 2024.