preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
GLOBE

      

Raspored zvona

 

SAT  VRIJEME
1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.45 - 10.30
4. 10.40 - 11.25
5. 11.30 - 12.15
6. 12.20 - 13.05
7. 13.10 - 13.55
8.  14.00 - 14.45
9. 14.50 - 15.35

 

 

Raspored informacija 2021./2022

 

Jedna od bitnih odrednica pedagoški djelotvorne škole je razvijena suradnja s roditeljima. Ukratko, suradnja predstavlja zajedničko djelovanje i pregovaranje koje je usmjereno prema nalaženju rješenja, odnosno novog, zajedničkog polazišta. Suradnja ne postoji kada su glasovi povišeni, a ljudi uzbuđeni i ljuti. Ona također ne postoji kada se ljudi povuku, postanu pasivni ili se učestalo vraćaju na prijašnje probleme. Nasuprot tome, suradnja postoji kada je prisutno poštovanje koje se očituje u slušanju, želji za razumijevanjem, prihvaćanju promjena, drugačijih gledišta, novih aktivnosti. 


Galić, M. (1988). Školska psihologija

 

Šk. god. 2021./2022.

Svi učitelji razredne i predmetne nastave imaju svoje termine informacija ovisno o dnevnom rasporedu sati.

Također, svi učitelji jednom mjesečno imaju informacije svake posljednje srijede poslije podne od 16.00 do 17.00 sati.

To su sljedeći dani kroz nastavnu godinu:

29.9.2021.

27.10.2021.

24.11.2021.

22.12.2021.

26.1.2022.

16.2.2022.

30.3.2022.

27.4.2022.

25.5.2022.

8.6.2022. – nije zadnja srijeda u mjesecu jer posljednja dva tjedna nastave nema informacija osim u iznimnim slučajevima.

 

Učitelji razredne nastave

Ime i prezime učitelja

A smjena

B smjena

Vesna Jakin

Utorak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Utorak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Danko Pavlačić

Srijeda, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Srijeda, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Martina Mikšić

Srijeda, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Srijeda, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Diana Sila

Ponedjeljak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Srijeda, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Zorica Dedić

Ponedjeljak, 6. sat

(12.20 – 13.05)

Utorak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Snježana Puškarić

Srijeda, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Srijeda, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Irena Gažan

Srijeda, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Srijeda, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ivona Bosiljevac

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Mirjana Ogorec

Ponedjeljak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Ponedjeljak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Katarina Vukelić

Prema dogovoru

Ana Vidović

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Sanja Peris

(PŠ DM)

Četvrtak (9.00 – 9.30)

Ivana Benčak

(PŠ DM)

Utorak, 2. sat (8.50 – 9.35)

Danijela Jurac

(PŠ H)

Prema dogovoru

Andreja Jurajevčić

(PŠ H)

Četvrtak, 3. sat (9.45 – 10.30)

Mateja Jakin

Utorak, 5. sat (11.30 – 12.15)

 

Učitelji predmetne nastave

Ime i prezime učitelja

A smjena

B smjena

Marijana Žunac Ribičić

Ponedjeljak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Utorak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Ivana Kovačević Opačić

Ponedjeljak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Srijeda, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Martina Zoraja

Četvrtak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Ponedjeljak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Petra Juraić Pavlačić

Četvrtak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ivana Klobučar

Utorak, 6. sat

(12.20 – 13.05)

Utorak, 6. sat

(12.20 – 13.05)

Vesna Krizmanić

Srijeda, 1. sat

(8.00 – 8.45)

Srijeda, 1. sat

(8.00 – 8.45)

Dijana Vratarić

Ponedjeljak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Utorak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Jelica Mrzljak

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Srijeda, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Kata Vladić

Srijeda, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Srijeda, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Margareta Kuka

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Utorak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ivana Roksandić

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Petak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Ana Graša

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Andreja Gašparović

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Srijeda, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Ankica Veseljić

Utorak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Četvrtak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Marija Crnjac Jović

Četvrtak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Utorak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Snježana Miroslavić

Četvrtak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Četvrtak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Predrag Novković Mihalić

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Romano Latin

Petak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Petak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Zdravko Vrđuka

Utorak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Utorak, 2. sat

(8.50 – 9.35)

Antonija Vitković

Petak, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Četvrtak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Dragana Škrtić

Ponedjeljak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Srijeda, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Branka Turkalj

Srijeda, 3. sat

(9.45 – 10.30)

Petak, 5. sat

(11.30 – 12.15)

Danijela Kikić Dakić

Četvrtak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Četvrtak, 4. sat

(10.40 – 11.25)

Dokumenti

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Prognoza vremena


Oglasna ploča

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 8. 2018.

Ukupno: 126719

Korisni linkovi
SVE ZA ŠKOLU
 • CARNet
 • Zbornica
 • Učitelji
 • AZOO
 • MZOS
 • EMA
 • učenici.com

GLOBE
 • GLOBE BLOG

INFORMATIČKI ČASOPISI
 • VIDI
 • BUG


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju